“Artuklu Engel Tanımıyor” Projesi kapsamında, yatağa bağlı yaşamak zorunda olan ve engelli olan vatandaşlarımıza ortopedik hasta yatağı ve tekerlekli sandalye hediyemizle, desteğimizi sürdürüyoruz. 03/07/2017
Şar Mahallesi’nde eşiyle birlikte yaşayan, evinin damını onarırken düştüğü için 2 bacağını da kullanmak da güçlük çeken, Remzi Oral yaşadığı bu hadiseden sonra çalışamamış ,bu sebeple 5 çocuğunu koruyucu ailelere teslim etmek zorunda kalmıştı. Şu anda Devlet yardımlarıyla yaşamını sürdürmeye çalışan Remzi Oral’ a gıda paketi teslim etmek için ulaşan ekiplerimiz, yürüme güçlüğü çektiğini görünce kendisine bir de tekerlekli sandalye hediye etti. 
Ekiplerimiz aynı zamanda Gökçe Mahallesi’nde ailesiyle birlikte kalan ve yatağa bağlı yaşamak zorunda olan 91 yaşındaki Saide Öncel’ e daha iyi koşullar sağlanarak rahat edebilmesi için ortopedik hasta yatağı hediye etti.

İki vatandaşımız da Artuklu Belediyesi’ne ve Artuklu Kaymakamı/Belediye Başkan Vekili Şakir Öner Öztürk’ e sağlanan imkanlar için ve unutulmadıkları için sevgilerini ve teşekkürlerini iletti.